جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | Friday 21 June 2024

در ادامه:دکتر آذین نمایند ه ی مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت:ظاهرا مهمترین مسئله ی شهرستان انار بیمارستان است، اما باید توجه داشت که بودجه ها بسیار محدود و وضعیت بودجه ی اختصاص یافته به شهرستان بهتر از سال گذشته نیست

به گزارش انارما،جلسه ی شورای اداری شهرستان انار صبح امروز 23مهرماه باحضور دکتر آذین- نماینده ی مردم انار ورفسنجان در مجلس شورای اسلامی- در محل  فرمانداری برگزار شد.

555

دراین جلسه آقای موحدنیا فرماندار شهرستان انارابتدا ضمن درخواست از دکترآذین برای پیگیری  تخصیص بودجه برای مجتمع اداری شهرستان انار به بحث احداث بیمارستان پرداخت و افزود:خوشبختانه مجوز احداث بیمارستان 32تخت خوابی شهرستان انار اخذ شده و بودجه ای بالغ بر2میلیارد و700میلیون تومان برای راه اندازی این بیمارستان اختصاص یافته است. وی افزود:سعی ما بر اینست باتوجه به زمان بر بودن احداث بیمارستان، در محل فعلی بیمارستان ولیعصر(عج)بخش های زنان وزایمان ،دیالیزم وبخش های درمانی مهم دیگر راه اندازی شود.

موحدنیا در ادامه با اشاره به مشکلات کمربندی شهرستان انارخاطرنشان کرد:مابدنبال آن هستیم پلی کامل درمحل کمربندی احداث شود چراکه پلی که میخواست احداث شود فقط از شهربابک به طرف یزد بود و زیادمشکلات را حل نمی کرد.

وی درپایان گفت:2دستگاه آب شیرین کن برای آبیاری مزارع پسته وگلخانه ای باسرمایه گزاری بالغ بر800میلیون تومان درمحل اسحاق اباد انار نصب شده که اگر راه اندای شود بسیاری از مشکلات آبیاری حل خواهد شد.

 35             

در ادامه:دکتر آذین نمایند ه ی مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت:ظاهرا مهمترین مسئله ی شهرستان انار بیمارستان است، اما باید توجه داشت که بودجه ها بسیار محدود و وضعیت بودجه ی اختصاص یافته به شهرستان بهتر از سال گذشته نیست .

وی از مسئولین خواست تا چند نماینده بطور مستقیم از شهرستان انار برای حضور در جلسات وزرات خانه  وپیگیریی اختصاص بودجه به تهران بیایند و ابراز امیدواری کرد:با هماهنگی هایی که با وزارت بهداشت شده پروژه ی احداث بیمارستان مجهز در شهرستان انار بزودی عملی شود.

ایشان در خصوص اشتغال زایی فارغ التحصیلان افزود:تلاش مسئولین مربوطه در استان بر شایسته سالاری است نه بومی گزینی اما ما امیدواریم که داوطلبان جویای کار با تلاش بیشتر و کسب نمره بالا در آزمون های ورودی درادره ها و کارخانه جات سطح شهرستان و اطراف مشغول بکار شوند.

دکتر آذین در پایان خاطر نشان کرد : با توجه به محدودیت بودجه ی دولتی اختصاص یافته به شهر ستان باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اشتغال زایی در شهرستان استفاده شود.

3

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

شاخص آلودگی هوا در شهرستان انار در محدوده خطرناک قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری انارما؛ با توجه به روند افزایشی میزان گرد و غبار موجود بامداد چهارشنبه دوم خرداد ماه در هوای شهرانار افراد مسن، کودکان، بانوان باردار و بیماران دارای شرایط خاص در شرایط فعلی تمهید ...

یادداشت های خصوصی