جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | Friday 21 June 2024

و مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی خواهیم زد که فکر و اندیشه مسموم غربی خود را با سو استفاده از یادگاران انقلاب آن هم با پیر سفر کرده به ملت تزریق کرده و منتظر آشوبی دیگر برای رسیدن به مقاصد فتنه گونه خود هستند

به گزارش انارما، این روزها اطرافیان منتسب به محمد خاتمی باز حال و هوای فتنه ای دیگر را در سر پرورانده اند و فضای کشور عزیزمان ایران که با تاثی از راهکارها و راهبردهای رهبر انقلاب در خنثی سازی توطئه های دشمن تاثیر پذیرفته است را به یک باره ملتهب سازند و رابطه ی عمیق معنوی مردم غیور ایران با یادگاران و خاطرات هشت سال دفاع مقدس تیره وتار کنند و ارتباط روحی مردم با بنیان گذار انقلاب اسلامی را خدشه دار کنند.

که از این جمله می توان به در افشانی خانم اشراقی اشاره نمود که برای بار دیگر با حرکتی زننده و ناشایست به بدنه ی مملکت و یادگاران انقلاب اسلامی ایران تیشه به ریشه می زدنند و با آبروی پیر جماران که سبب سرافرازی هر ایرانی درگوشه و  کنار جهان می شود با گفتن لطیفه ای شرم آور که آن را به چه جراتی منتسب به سردمدار مبارزه با استکبار جهانی و غرب جنایکار  حضرت آیت الله خامنه ای در زمان جنگ تحمیلی می دانند و این گونه بی شرمانه طرز تفکرات مسموم خوذ را ارایه می دهند.

پس  این بار ملت غیور ایران یک صدا با هم خطاب به خانم اشراقی و اطرافیان ایشان که دست حمایت از رفتار ناشایست ایشان برنمی دارند عرض می کنیم:که اگر شما و امثال شما بار دیگر پای خود را از گریم تان بیشتر برون بگذارید با برخورد صریح و تند فرزندان حزب اللهی پیر جماران مواجه خواهید شد و جوانانی در جلوی شما صف خواهند کشید که حماسه۹دی را برای کسانی که فکر آسیب و ضربه ای به این نظام را داشتند را محقق خواهند ساخت.

و مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی خواهیم زد که فکر و اندیشه مسموم غربی خود را با سو استفاده از یادگاران انقلاب آن هم با پیر سفر کرده به ملت تزریق کرده و منتظر آشوبی دیگر برای رسیدن به مقاصد فتنه گونه خود هستند.

حال که فرصت برشما به پایان رسیده است و نقاب از چهره برداشته اید و طرز تفکر خود را در مواردی متعدد به افکار عمومی نشان داده اید دیگر نمی توان خشم برافروخته ی ملت که برخواسته از عهد و پیمانی می باشد که با ولایت و راه شهدا بسته اند را با بیانیه هایی این گونه از جانب شما آرام ساخت.

خانم اشراقی خونی که امروز در رگ های شما جاری است بر گرفته از مقاومت شیر مردان حیدر کرار در۸سال دفاع مقدس می باشد که پایبندی خود نسبت به ولایت و ارزش ها را به اثبات جهانیان رسانیده و موجب تحیر جهانیان شده است حال درست نیست که شما با این گونه سخنان و اظهار نظرات تان که منتسب به طلایه دار انقلاب اسلامی در ایران و جهان اسلام بوده موجب خشم همگان شوید.

امروز ملت ایران با بصیرتی بالا که تاثیر پذیرفته از ۳۰ و چند سال تحریم ونیرنگ دول غربی بوده این بار خود زیرک تر از هر زمان عاملین تفرقه بین آرمان های امام و شهدا را شناسایی کرده و آنان را به زباله دان تاریخ می اندازد پس به شما خانم اشراقی توصیه می کنیم حد و حدود خود را بدانید و فتنه ی ۸۸ را به یاد آورید. مملکتی که پایبند به ولایت بوده هیچ وقت عاملین نفاق را نخواهد بخشید حتی همانانی که زمانی خود به عنوان خدمتگزاران این نظام و مملکت اسلامی می دانستند برخورد دندان شکنی با آنها به عمل می آورند.

و ما امیدواریم که این اتفاق برای شما نیفتد زیرا از کسی که خود را منتسب به امام راحل می داند بیش از این ها انتظار می رفت اما شما به گونه ای عمل کردید که حتی معاندان نظام این عمل شما را ناشایست از افراد و خانواده ی منتسب به امام راحل دانسته و چوب حراج به آبروی چندین ساله ی معمار کبیر انقلاب زده اید پس لازم می دانیم تازمانی که بصیرت خود را افزایش نداده اید وارد صحنه های سیاسی و اجتماعی کشور نشوید.

فان حزب الله هم الغالبون

منبع:بوتيا

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

شاخص آلودگی هوا در شهرستان انار در محدوده خطرناک قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری انارما؛ با توجه به روند افزایشی میزان گرد و غبار موجود بامداد چهارشنبه دوم خرداد ماه در هوای شهرانار افراد مسن، کودکان، بانوان باردار و بیماران دارای شرایط خاص در شرایط فعلی تمهید ...

یادداشت های خصوصی