چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

وی عضویت انجمن را در دو حالت دانست که شامل عضویت ویزه مخصوص دوقلوها و چندقلوها و عضویت افتخاری دوستداران دوقلوها

به گزارش انارما در حاشیه گردهمایی انجمن دوقلوها و چندقلوهای سرزمین طلای سبز، شاهد دو برادر دوقلوی دیگر بودیم که یکی از آنان مدیرعامل و دیگری رئیس هیئت مدیره این انجمن بود.

اولین گردهمایی دوقلوها و چندقلوهای سرزمین طلای سبز (4)

عظیم صالحی مدیرعامل این انجمن در گفتگو با خبرنگار “خانه خشتی”، اظهار داشت: ما دو برادر عضو انجمن جوان ایران هستیم و با شرکت در جشنواره دوقلوها، تصمیم گرفتیم این انجمن را در رفسنجان راه بیاندازیم و حدود دو ماه پیش با کمک هیئت مدیره از فرمانداری مجوز گرفتیم و توانستیم فعالیت خود را در این مجموعه آغاز نمائیم.

عباس صالحی رئیس هیئت مدیره انجمن نیز گفت: انجمن تهران اولین و بزرگترین انجمن کل کشور است که ۲۵ سال فعالیت می کند و دومین انجمن نیز انجمن طلای سبز رفسنجان می باشد که دارای مجوز است؛ انجمن هایی نیز در شهرهای دیگر وجود دارند که زیر نظر تهران فعالیت می کنند.

رئیس هیئت مدیره انجمن ادامه داد: این انجمن زیرنظر سازمانهای مردم نهاد در فرمانداری است و منطقه تحت پوشش ما کل استان کرمان می باشد.

وی عضویت انجمن را در دو حالت دانست که شامل عضویت ویزه مخصوص دوقلوها و چندقلوها و عضویت افتخاری دوستداران دوقلوها.

صالحی با اشاره به فعالیت های بسیاری که برای دوقلوها و چندقلوها در نظر گرفته شده است خاطر نشان کرد: از جمله برنامه های این انجمن در آینده نزدیک سرمایه گذاری و اشتغال زایی است که دوقلوها و چندقلوها بتوانند از آن استفاده کنند و همچنین آنان بعنوان سهام داران آن کار تولیدی قرار میگیرند.

وی از اجرای این مراسم ها بصورت سالیانه خبر داد و گفت: امیدواریم برنامه بعدی ما ۲۲ اردیبهشت سال۹۳ همزمان با روز دوقلوها و چندقلوها در رفسنجان برگزار گردد.

منبع: خانه خشتی

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی