پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ | Thursday 29 February 2024

با توجه به خشكسالي هاي چند سال اخير و شور بودن آب شهر انار و اطراف، بازار كوره هاي توليد ذغال در روستاهاي اطراف انار گرم است . به گزارش انارما،براي رسيدگي و نظارت بيشتر بر اين موضوع جلسه اي با حضور بخشدار مركزي ،دهياران، روساي شوراهاي اسلامي روستاها و بخش هاي اطراف انار و […]

با توجه به خشكسالي هاي چند سال اخير و شور بودن آب شهر انار و اطراف، بازار كوره هاي توليد ذغال در روستاهاي اطراف انار گرم است .

ذغال

به گزارش انارما،براي رسيدگي و نظارت بيشتر بر اين موضوع جلسه اي با حضور بخشدار مركزي ،دهياران، روساي شوراهاي اسلامي روستاها و بخش هاي اطراف انار و كارشناسان مربوطه در محل بخشداري مركزي برگزار شد.

در اين جلسه با توجه به آلودگي هاي ايجاد شده توسط اين كوره ها همچون سوسك زدگي و خسارت به درختان سالم و آلودگي هواي محيط، پيشنهادات و مصوباتي به شرح ذيل ارائه شد:

شوراها و دهياري ها همكاري هاي لازم را جهت رفع اين مشكل و در صورت امكان انتقال كوره ها به خارج از روستا داشته باشند.

شركت تعاوني دهياري ها،بررسي كارشناسي در خصوص كمپوست،نئوپان و توليد ذغال صنعتي بعمل آورده و در صورت مقرون به صرفه بودن اقداماتي در اين زمينه صورت گيرد.

ذغال2

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی