پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ | Thursday 30 June 2022

با توجه به خشكسالي هاي چند سال اخير و شور بودن آب شهر انار و اطراف، بازار كوره هاي توليد ذغال در روستاهاي اطراف انار گرم است . به گزارش انارما،براي رسيدگي و نظارت بيشتر بر اين موضوع جلسه اي با حضور بخشدار مركزي ،دهياران، روساي شوراهاي اسلامي روستاها و بخش هاي اطراف انار و […]

با توجه به خشكسالي هاي چند سال اخير و شور بودن آب شهر انار و اطراف، بازار كوره هاي توليد ذغال در روستاهاي اطراف انار گرم است .

ذغال

به گزارش انارما،براي رسيدگي و نظارت بيشتر بر اين موضوع جلسه اي با حضور بخشدار مركزي ،دهياران، روساي شوراهاي اسلامي روستاها و بخش هاي اطراف انار و كارشناسان مربوطه در محل بخشداري مركزي برگزار شد.

در اين جلسه با توجه به آلودگي هاي ايجاد شده توسط اين كوره ها همچون سوسك زدگي و خسارت به درختان سالم و آلودگي هواي محيط، پيشنهادات و مصوباتي به شرح ذيل ارائه شد:

شوراها و دهياري ها همكاري هاي لازم را جهت رفع اين مشكل و در صورت امكان انتقال كوره ها به خارج از روستا داشته باشند.

شركت تعاوني دهياري ها،بررسي كارشناسي در خصوص كمپوست،نئوپان و توليد ذغال صنعتي بعمل آورده و در صورت مقرون به صرفه بودن اقداماتي در اين زمينه صورت گيرد.

ذغال2

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

برگزاری دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه انار

به گزارش خبرنگارانار ما دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار برگزار شد. هدف از اجرای این دوره جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و کمک به تحقق تمدن نوین اسلامی که مد نظر ...

یادداشت های خصوصی