چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ | Wednesday 7 December 2022

وی استقبال مردم را از این حرکت زیبا بسیار خوب توصیف کردوگفت: هر ساله هزاران نفر از مردم این کاروان حسینی را تا مرقد مطهر امامزاده محمد صالح با اشک و ماتم همراهی می کنند

به گزارش انارما،حجت الاسلام منتظری در جلسه ای که به منظور اعلان ماه محرم در دفتر این اداره تشکیل شد گفت:اعلان ماه محرم و یادآوری فرا رسیدن ماه عزاداری سیدالشهداء از شعائر اسلامی است که این سنت حسنه سالهاست که در شهرستان انار انجام می گیرد.

dd

وی استقبال مردم را از این حرکت زیبا بسیار خوب توصیف کردوگفت: هر ساله هزاران نفر از مردم این کاروان حسینی را تا مرقد مطهر امامزاده محمد صالح با اشک و ماتم همراهی می کنند.

ایشان افزود:همه ما باید از این شور حسینی که در ایام ماه محرم در میان مردم ایجاد می شود نهایت استفاده را در جهت تبیین نهضت حضرت ابا عبدا… الحسین(ع)بنماییم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی انار از همکاری نیروی انتظامی و هیئت های عزاداری تشکر کرد و گفت:مراسم امسال روز یکشنبه دوازدهم آبان ماه از حوزه علمیه ولی عصر(ع)واقع در بلوار آیت ا… مطهری و عبور از خیابان های امام خمینی و دکتر شریعتی به سوی حرم مطهر امامزاده محمد صالح خواهد بود.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش شیرخوارگان حسینی در انار

همایش جهانی شیرخوارگان حسینی امسال بیش از صدها مادر و فرزند در امامزاده محمدصالح(ع) برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی