جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | Friday 19 April 2024

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان شب گذشته در جمع دانشجویان دانشگاه یزد تاکید کرد: در فتنه ۸۸ کسانی که شعار« نه غزه، نه لبنان» را سر می دادند به کشور خیانت کردند…

صادق خرازی در دانشگاه یزد

به گزارش انارما به نقل از یزد رسا، سید محمد صادق خرازی فعال سیاسی و رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان دوشنبه شب در جمع دانشجویان دانشگاه یزد با عنوان « انتخابات پیش‌رو»  حضور پیدا کرده و به بررسی ابعاد انتخاباتی جامعه پردادخت.

سید محمد صادق خرازی در ابتدای سخنان خود، انتخابات را مهم ترین واقعه در سال جاری دانست و بیان کرد: رابطه مستقیم بین رای مردم و مقولاتی چون امنیت، چه در عرصه داخلی و چه در عرصه خارجی، وجهه کشور در مجامع بین الملل وسایر مواردی از این دست وجود دارد.

وی ادامه داد: جامعه امروز ایران باید به سمت دمکراسی و جامعه مدنی پیش برود در حالی که دست هایی چون لابی اعراب و لابی اسرائیل در خارج و دست هایی در داخل سعی دارند این تحول را به عقب برانند تا ایران به آن درجه از رشد و تعالی دست پیدا نکند.

سفیر سابق ایران در فرانسه تصریح کرد: کسانی که امروز و گذشته انتخابات را تحریم می کنند خیرخواه ملت نیستند، چنانکه اگر در گذشته نیز این این اقدام صورت نگرفته بود جریان های گذشته جور دیگری رقم می خورد.

سید محمد صادق خرازی تاکید کرد: ما معیار دارریم، ملاک ما برای نجات از گمراهی رهبر انقلاب است؛ ملاک ما برای نجات از گمراهی چشم داشتن و عمل به حرف مقام معظم رهبری است و اگر از این راه خارج شویم خود و جامعه خود را به گمراهی و تباهی خواهیم کشاند.

وی ادامه داد: در فتنه ۸۸ کسانی که شعار« نه غزه، نه لبنان» را سر می دادند خائن به کشور بودند.  میزان ما رهبری است؛ معیار باورها و اعتقادات ما سید علی خامنه ای است.

وی دگر باره به حضور در انتخابات تاکید کرد و گفت: اگر در انتخابات شرکت نکنیم قطعا نباید منتظر نتیجه ای مطلوب خود باشیم، تحریم انتخابات فاجعه ای جبران ناپذیر است و عاملی حیاتی برای دستیابی به جامعه مدنی که مطلوب همه ی ماست.

انتهای پیام/آ

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۳در شهرستان انار

برنامه تحویل سال در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی