دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Monday 22 April 2024

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گفت: صحبت‌های روز گذشته آقای هاشمی بی‌احترامی به بیت مکرم امام(ره) بود…

حدادعادل

به گزارش انارما به نقل از تسنیم، غلامعلی حدادعادل شامگاه سه‌شنبه در بین نمازگزاران مسجد امام خمینی (ره) قزوین با اشاره به سه نعمت انقلاب برای کشور ایران، اظهار داشت: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی سه نعمت بزرگ انقلاب برای کشور ایران بوده و حضور پر شور مردم پس از ۳۷ سال از پیروزی انقلاب به برکت خون شهدا است.

وی بیان کرد: آزادی که انقلاب اسلامی برای ملت ایران به ارمغان آورد هم آزادی فردی بوده و هم آزادی جمعی؛ مقام معظم رهبری در فرمایشات خود استقلال کشور را آزادی ملت می‌دانند. استقلال و آزادی ۲ روی یک سکه هستند.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گفت: هنگامی که مردم در سال ۵۷ شعار استقلال، آزادی سر دادند به دنبال آزادی به معنای فساد اخلاقی، روابط نامشروع و آسیب‌های اجتماعی نبودند بلکه استقلالی از نوع دینی و اسلامی را خواهان بودند.

حدادعادل با اشاره به اینکه کمتر از یک ماه دیگر میدان آزمایش بزرگی برای ملت ایران بوجود خواهد آمد، تصریح کرد: شرکت در انتخابات پیش رو میدان آزمایش دیگری برای مردم ایران و تداوم آرمان‌ها و اهداف انقلاب بوده که مردم با حضور حداکثری باید به وظایف خود عمل کنند.

وی با اشاره به راه‌های نفوذ دشمنان به کشور، خاطرنشان کرد: دشمنان یکی از راه‌های نفوذ در انقلاب را انتخابات می‌دانند و در این زمینه برنامه‌ها و فعالیت‌های فراوانی را در نظر گرفته‌اند که مردم با بصیرت و هوشیاری اجازه دخالت دشمنان در انقلاب و سرنوشت کشور را نخواهند داد.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان با اشاره به فتنه ۸۸ تصریح کرد: فتنه ۸۸ در اصل اعتراض به برگزاری انتخابات نبود بلکه فتنه‌گران هدف براندازی نظام و انقلاب را در پیش گرفته بودند.

حدادعادل در ادامه بیان داشت: حس استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی نظام هدف شورای نگهبان از بررسی صلاحیت‌ها است. در این بین قانون برای افراد معترض وجود داشته و ما تابع قانون هستیم.

وی افزود: اینکه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در سخنانی گفتند ما به بیت امام بدهکار هستیم و باید به یادگاران امام احترام بگذاریم حرفی درست و صادق است اما قانون به هیچکس بدهکار نیست بلکه ما به قانون بدهکار هستیم و اینگونه حمایت اینچنینی در واقع بی‌احترامی به بیت امام  و شورای نگهبان را در پی دارد.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اظهار داشت: صرف نوه کسی بودن دلیل بر صلاحیت و عدم صلاحیت آن فرد نیست بلکه صلاحیت از طریق امتحان احراز می‌شود که در این مورد احراز نشده است.

حدادعادل گفت: وظیفه ما به عنوان نمایندگان مجلس بررسی وضعیت کشور در حوزه‌های مختلف از جمله اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بوده که در این مسیر نیازمند تعامل مردم و دولت هستیم.

وی افزود: دولت نباید خواهان مجلس خود ساخته باشد که هر آنچه دولت انجام داد مجلس تائید کند بلکه مجلس باید مستقل بوده و با انتقاد سازنده از دولتمردان رشد و شکوفایی کشور را به ارمغان بیاورد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

سوارکار چهارشنبه 3 فوریه 2016 - 12:38 ق.ظ

نگا حالا گیرم شهادت چهار مرجع تقلید بزرگ شیعیان دروغ بوده و سید حسن ب مرحله احتهاد نرسیده.. ولی اگر دوسال دیگه نامزد ریاست جمهوری شد چطور رد صلاحیتش میکنید؟ اقای اهنگر دادرس، همه میدونند ک سید حسن بی دلیل رد صلاحیت شده…مردم دیگه ب یک چشم دیکه ب شورای نگهبان نگاه میکنند…حالا هرچی میخایید سخنرانی کنید و پیام بدید…البته من کاری ب سید حین و اقای هاشمی رفسنجانی ندارم، من نظرم اینه ک این حرکت شورای نگهبان باعث شده مردم درمورد صداقت شورای نگهبان شک کنند…در تمام طول تاریخ کسی برای مجتهد شدن امتحان نمیداده…یهو قانون شد ک امتحان بذسن و سید حسن شد ناقض قانون…

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی