چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

همچنین متهم نیز در بازجویی های فنی پلیسی به هیچ عنوان با ماموران همکاری نکرد و کار برای دستگیری سایر عاملان این پرونده بسیار دشوار شد

کلانتر خانی‌آباد نو توانست در عرض کمتر از یک ماه 4 پسر شیطان صفت را که با ربودن یک دختر جوان آن را مورد آزارد و اذیت قرار داده بودند را دستگیر و به مقام قضایی تحویل دهد.

به گزارش انارما؛ 28 مهر ماه امسال فردی سراسیمه به کلانتری 152 خانی آباد نو مراجعه کرد و در حالی که از عصابیت و وحشت صدایش می‌لرزید به ماموران کلانتری گفت: دقایقی پیش همسرم در تماسی تلفنی با تلفن همراهش به من اطلاع داد که توسط گروهی ربوده شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته و الان نیز در میدان در دشت محبوس شده است.

بلافاصله سرهنگ بهمنیاری با اطمینان از صحت گفته‌های این پسر جوان سریعا اکیپ عملیاتی، اطلاعاتی و تجسس خود را جهت آزاد کردن دختر قربانی راهی کرد و ماموران انتظامی پس از چند ساعت فعالیت گسترده اطلاعاتی توانستند دختر را نجات و یک متهم حاضر در محل را دستگیر و به مقر انتقال دهند.

در بررسی‌ها مشخص شد این فرد از نوچه‌های “سعید قرقی” و از افراد شرور منطقه محسوب می‌شود. همچنین متهم نیز در بازجویی های فنی پلیسی به هیچ عنوان با ماموران همکاری نکرد و کار برای دستگیری سایر عاملان این پرونده بسیار دشوار شد.

در ادامه ماموران دست بر روی دست نگذاشتند و فعالیت خود افزایش دادند. سرهنگ بهمنیاری می‌دانست که برای دستگیری عاملان دیگر این جنیات باید سایر نوچه‌های سعید قرقی را دستگیر کند به خاطر همین این موضوع را در الویت کار خود قرار داد.

چندین هفته گذشت تا دو روز پیش که ماموران اطلاعات کلانتری خانی‌آباد نو موفق شدند یکی از پاتوق‌های نوچه‌های “سعید قرقی” را در بازار میوه‌ و تربار شناسایی کنند و در یک اقدام ضربتی سه نوچه را که در یکی از غرفه‌ها در حال استعمال مواد مخدر شیشه بودند، دستگیر و به مقر انتقال دهند.

در بازجویی که از متهمان صورت گرفت خانه شیطانی یکی از عاملان اصلی که از دوستان سعید قرقی می‌باشد، به دست آمد و ماموران با مجوز قضایی جهت دستگیری وی وارد عمل شدند.

با محاصره کامل خانه که در بزرگراه نواب بود، گروه عملیات به داخل خانه یورش برده و در حالی که سه اوباش با دیدن ماموران قصد آسیب زدن به آنان را داشتند، آنان بازداشت و تحت الحفظ به کلانتری منتقل کردند.

گفتنی است این سه متهم به آدم ربایی  و آزار اذیت دختر جوان اعتراف کرده و در نهایت پرونده آنان جهت بررسی بیشتر به مقام قضایی ارجاء شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی