یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ | Sunday 29 November 2020

معاون اداری و مالی دادگستری خاطر نشان کرد : داوطلبین می توانند اطلاعات کامل را از طریق سایت های ذکر شده پیگیری نمایند

به گزارش انارما، معاون اداری و مالی دادگستری استان کرمان از شروع ثبت نام آزمون استخدام این اداره خبر داد.

علی امیر حسینی افزود : ثبت نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد و متقاضیان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سایت (www.modiriat.org و یا www.dadiran.ir) حداکثر تا تاریخ ۲۳ آذر۹۲ مراحل ثبت نام را طی نموده و نسبت به واریز مبلغ ۱۱۴۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدام اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور معاف می باشند ، ادامه داد : ثبت نام و پرداخت وجه به هیج عنوان موجب ایجاد تعهد استخدامی برای دستگاه نمی شود و به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد ضمنا وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

معاون اداری و مالی دادگستری استان کرمان بیان داشت : افرادیکه بطور پیوسته با شوراهای حل اختلاف همکاری داشته‌اند به شرط اشتغال و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی متناسب با سابقه خدمت حداکثر از ۵ امتیازدر آزمون عمومی برخوردار خواهند بود.

وی راجع به سن مجاز متقاضیان شرکت در آزمون اظهار داشت : حداقل سن ۲۰ سال تمام و حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم ۳۰ سال(متولدین ۲۳/۰۹/۶۲به بعد )، لیسانس ۳۲ سال (متولدین۲۳/۰۹/۶۰ به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر ۳۴ ســال(متولدین۲۳/۰۹/۵۸ به بعد) می‌باشد.

امیر حسینی یادآور شد : تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ ترخیص خدمت نظام وظیفه و همچنین تاریخ صدور کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم داوطلبان باید قبل از زمان برگزاری آزمون باشد و مدارک تحصیلی یا کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم که بعد از تاریخ مذکور اخذ شده باشد مورد قبول نخواهد بود.

معاون اداری و مالی دادگستری خاطر نشان کرد : داوطلبین می توانند اطلاعات کامل را از طریق سایت های ذکر شده پیگیری نمایند.

منبع: بوتيا

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی