پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ | Thursday 30 May 2024

پیشتر گفته می شد رجوی در فرانسه زندگی می کند،‌ اما باشگاه ایرانیان مقیم اروپا که با نام پن (Pen) در فرانسه فعالیت می کنند در سایت رسمی خود نوشت که آنها به هیچوجه در پاریس زندگی نمی کنن

رهبر گروهک منافقین جز تل آویو در هیچ جای دیگر نمی تواند راحت نَفَس بکشد

image7564

به گزارش انارما؛ مسعود رجوی که از دهه پنجاه رهبری “سازمان مجاهدین خلق” (گروهک منافقین) را بر عهده داشت، از زمان اشغال خاک عراق توسط نیروهای آمریکایی تاکنون، تصویر و سخنرانی از خود نشان نداده و در مکان های عمومی ظاهر نشده و به همین دلیل اکثرا معتقدند که او مرده و جسدش هم در پاریس به خاک سپرده شده  است.

  بعضی می گویند رجوی همچنان در پادگان اشرف مستقر است و برخی دیگر معتقند به اردن رفته و برخی دیگر چنین ارزیابی می کنند او به نقطه ای در اروپا سفر کرده و با ثروت های هنگفتی که طی این سالیان جمع کرده مشغول زندگی خودش است،  اما اخیرا برخی منابع جدا شده از گروهک تروریستی منافقین فاش کردند که مسعود رجوی رهبر این گروهک،‌ از دو هفته پیش تحت نظارت آمریکایی ها در تل آویو بسر می برد.

  این منابع که خواستند نامی از آن‌ها برده نشود، در گفتگو با سایت اشرف نیوز بیان کردند رجوی دو هفته پیش وارد سرزمین های اشغالی  شده و اکنون در یکی از مناطق تل ‌آویو به سر می‌برد. این منابع همچنین از احتمال همراهی تعدادی از رهبران این گروهک تروریستی با وی خبر دادند.

  این خبر سایت اشرف‌ نیوز، گزارش های رسانه‌ های غربی را درباره ارتباط میان گروهک تروریستی منافقین و رژیم صهیونیستی تایید می کند.

  پیشتر گفته می شد رجوی در فرانسه زندگی می کند،‌ اما باشگاه ایرانیان مقیم اروپا که با نام پن (Pen) در فرانسه فعالیت می کنند در سایت رسمی خود نوشت که آنها به هیچوجه در پاریس زندگی نمی کنند.

  این باشگاه گفت آنها تنها برای برگزاری کنفرانس های خود تحت شدیدترین تدابیر امنیتی دولتی به این شهر می آیند و به سرعت به مکان نامعلومی انتقال داده می شوند. این باشگاه همچنین اسناد و شواهدی نشان داده دال بر اینکه آنها در اروپا یا آمریکا زندگی نمی کنند و حتی تحت حمایت صهیونیست ها عملیات های تروریستی علیه مردم فلسطین و حزب الله لبنان را سازماندهی می کنند.

  رهبر گروهک تروریستی منافقین که دستش به خون هزاران زن و کودک و مرد ایرانی آغشته است و در فتنه 88 هم از سران فتنه حمایت کامل انجام داد؛ این روزها در آغوش صهیونیست ها می باشد، چرا که او دیگر در هیچ کجای این گیتی به راحتی نمی تواند نفس بکشد.

  البته مهم نیست رجوی در کجا زندگی می کند، مهم این است که فرقه منحرفش در حال متلاشی شدن است و رجوی 65 ساله در چنین موقعیت خطیری از صحنه غایب بوده و خود را پنهان کرده است.

  رهبر گروهک تروریستی منافقین که متولد شهر طبس می باشد، خوب می دادند سازمان منافقینی که خودش آنها را”مجاهدین خلق”‌می​ داند، زیاد به او و رهبری او فکر نمی​ کنند، چرا که او خیلی وقت است خودش را برای این افراد آفتابی نکرده و حتی خوب می داند که رهبری سایه نشین در هیچ کجای دنیا دوام نخواهد داشت، همانطور که ظلم صهیونیست​ها در سرزمین​های اشغالی پایدار نخواهد ماند.

انتهای پیام/برزی

منبع:دانا

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی