شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024

در پایان صیادی رئیس اداره ارشاد ضمن بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان انار از تمامی مراسمات فرهنگی و هنری روستاها استقبال و حمایت میکند گفت:…

به گزارش انارما،صبح پنجشنبه جلسه ای با حضور دهیاران و بخشدار مرکزی و همچنین صیادی رئیس اداره ارشاد و رضاپور رئیس  آموزش و پرورش  و گرجی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان انار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

IMG_0444

 

در این جلسه که با هدف تدارک برنامه در روستاها برای دهه فجر برگزار شد ابتدا مرتضوی بخشدار مرکزی بر ضرورت و اهمیت باشکوه برگزار شدن این مراسمات در روستاها اشاره کرد و گفت:ما از برنامه های ویژه ی دهیاران برای دهه فجر استقبال میکنیم.

IMG_0434

در ادامه تقریبا تمامی دهیاران روستاهای بزرگ شهرستان انار اعم از گلشن ،لطف آباد،ده  رئیس و علی آباد اعلام کردند که برای دهه فجر در روستای خود برنامه های فرهنگی هنری ویژه ای تدارک دیده اند. صالحی مسئول بخش ورزش روستایی و عشایری هم در ادامه از برگزاری یک جام والیبال بانوان شهرستان انار و روستاها در آستانه دهه فجر خبرداد.

در پایان صیادی رئیس اداره ارشاد ضمن بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان انار از تمامی مراسمات فرهنگی و هنری روستاها استقبال و حمایت میکند گفت:تمامی تئاتر های پیش بینی شده برای دهه فجر باید زیر نظارت اداره فرهنگ و ارشاد باشدو ما گروه هایی را برای تایید و نظارت بر کیفیت تئاتر ها و برنامه های هنری  تشکیل خواهیم داد.

IMG_0455

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی