یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | Sunday 26 May 2024

پوسترهای فرزند بیشتر زندگی بهتر

به گزارش انارما،روند نزولی جمعیت در سالهای اخیر و عدم توجه جدی به این تهدید، نگرانی را برای آینده جامعه به وجود آورده است که عدم توجه و برنامه ریزی روی آن آثار زیانباری را به دنبال خواهد داشت. شرایط امروز جامعه طوری است که نیازمند یک همت عالی خصوصا از نوع معنوی است. ترس و نگرانی از مشکلات مالی معمولا مهمترین بهانه ای است که چه در امر ازدواج و چه در فرزند دار شدن و … باعث عقب نشینی می شود. این در حالی است که در یک جمله می توان این گونه گفت که روزی فعلی ما از جایی رسیده است که توصیه به ازدواج و افزایش نسل  از جانبش بوده است.

از نگاه اجتماعی به این جریان هم باید گفت: اگر تعدادِ فرزندان همین طور کمتر شود، بسیارى از احکامِ خدا، از جمله احکامِ دینى و اخلاقى از میان می روند. دیگر جایى حتى براى صله رحم هم نمی‏ماند که این همه درباره آن سفارش شده است.  دیگر لذتِ نشستنِ با خویشان و اقوام و ارحام از میان مى‏رود. حال آنکه بالاترین لذتِ این دنیا که خدا از آن راضى است و برکتِ زندگى را در آن قرار داده، نشستن و برخاستن با خویشان و اقوام است. بنابراین بهتر است کسالت و تنبلى و بى همتی خودمان را در تربیت فرزندان و انجامِ واجبات، بپذیریم و برای جبران این کاستی برنامه ریزی و تلاش داشته باشیم.

مجموعه پوسترهایی که در ادامه می آید موضوع فرزند آوری، تربیت فرزند را مد نظر قرار داده است. با انتشار پوسترها در فرصت های مجازی که در اختیار کاربران وجود دارد( وبلاگ ها ، سایت هاف شبکه های اجتماعی و …) به ترویج این فرهنگ کمک می شود:

**پوسترهای زیر با کیفیت بالا(کیفیت چاپ) منتشر شده است**

**برای دریافت با کیفیت بر روی پوسترها کلیک کنید**

منبع:»فرهنگ

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی