چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

یاد آور می گردد «اسطوره‌های شرق»،‌ «اسطوره‌های غرب» و «تاریخ و جغرافیای تاریخی جاده ابریشم» «تاریخ معماری یونان» عناوین کتاب‌هایی است که مهندس محمد عبدلی تاکنون تالیف کرده است

 

 

به گزارش انارما،کتاب تاریخ و جغرافیای تاریخی جاده ابریشم (در 2 جلد) از تالیفات مهندس محمد عبدلی پژوهشگر جوان بیاضی در بیستمین جشنواره کتاب دانشجویی ایران در شاخه تاریخ کتاب سال دانشجویی شد. جشنواره کتاب سال دانشجویی از جشنواره های معتبری است که توسط جهاد دانشگاهی برگزار گردیده و از مزایای برگزیده شدن در آن می توان به اعطای لوح تقدیرو جوایز ویژه و خدمات ارزشمند تحصیلی(اعطای بورسیه)، عضویت در کانون برگزیدگان،خریداری تعدادی از کتب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معرفی به سازمان ها، وزارتخانه ها و دانشگاههای کشور جهت حمایت بیشتر، اشاره نمود.

http://axgig.com/images/67953592994200269109.jpg

گفتنی است به این جوان پژوهشگر که در حوزه تاریخ هنر پژوهش می کند به خاطر  انتخاب اثرش در این جشنواره بورسیه در مقطع دکترا اعطا گردیده است.

یاد آور می گردد   «اسطوره‌های شرق»،‌ «اسطوره‌های غرب» و «تاریخ و جغرافیای تاریخی جاده ابریشم» «تاریخ معماری یونان» عناوین کتاب‌هایی است که مهندس محمد عبدلی تاکنون تالیف کرده است. همچنین از این پژوهشگر 20 مقاله علمی در مجله‌های معتبر داخلی و دو مقاله در سطح بین‌المللی منتشر شده است.

مصاحبه این جوان فرهیخته بیاضی با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) را اینجـــــــــــا مطالعه نمایید. وبرای آشنایی با سوابق کاری ایشان اینجـــــا را کلیک نمایید.

انارما  کسب این افتخار را ابتدا به مهندس عبدلی و خانواده محترمشان و سپس به همه جوانان بیاضی تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی توفیقات روز افزون دارد.

منبع:بیاض نیوز

دیدگاه کاربران

حسین سه‌شنبه 28 ژانویه 2014 - 1:48 ب.ظ

سلام اقای مدیر انار ما هم از شما که اطلاع رسانی کردید متشکریم هم به اقای عبدلی وهمه جوانان اناری وبیاضی تبریک می گویم

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی