شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Saturday 18 May 2024

این کامیون که از مرز های جنوب شرق کشور_(زاهدان)بارگیری و به مقصد تهران طی طریق میکرد ،از حرکت بازایستاد و در این خصوص دو متهم نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شدند.

به گزارش انارما،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار در مصاحبه با انارما عنوان کرد:با تلاش ماموران نیروی انتظامی ،کامیون حامل 2تن سیم سرقتی طی عملیاتی متوقف  شد.

سرهنگ غضنفری در تشریح این خبرگفت:ماموران نیروی انتظامی شهرستان انار روز گذشته هنگام ایست و بازرسی مقطعی و کنترل خودروهای عبوری از محور انار_یزد،به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن  را متوفق کردند.

وی بیان کرد:پس از انتقال وسیله نقلیه متوقف شده به پارکینگ،پلیس در بازرسی آن ،دوتن سیم سرقتی که به طرز ماهرانه ای در زیر بار مخفی شده بود را کشف کرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیان کرد:این کامیون که از مرز های جنوب شرق کشور_(زاهدان)بارگیری و به مقصد تهران طی طریق میکرد ،از حرکت بازایستاد و در این خصوص دو متهم نیز دستگیر و  تحویل مقامات قضایی داده شدند.

غضنفری در ادامه از کاهش 40درصدی تصادفات جرحی در 9ماه گذشته در شهرستان انار خبرداد و گفت:توجه بیشتر مردم به رعایت قوانین رانندگی همراه با اقدامات کنترلی پلیس موجب گردید در9ماه اول سال92 در مقایسه با مدت مشابه سال91 تعداد تصادفات جرحی درون شهری با40%کاهش از 25مورد در سال گذشته به15مورد در سال 92برسد.

وی افزود:تعداد تصادفات جرحی جاده های برون شهری نیز در شهرستان از37مورد فقره در سال91به 30 فقره در سال92 کاهش یافته است.

سرهنگ غضنفری در پایان ابراز امیدواری کرد:با ارتقای فرهنگ ترافیک و رعایت مقررات از سوی شهروندان و تدابیر پلیس همراه با مشارکت سایر دستگاه های موثر شاهد افزایش امنیت ترافیکی معابر و کاهش تصادفات باشیم.

 

 

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی