دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Monday 22 April 2024

مواظب باشند در دام دوستي هاي خياباني گرفتار نشوند. اين دوستي ها نه تنها از جنبه شرعي درست نيست بلکه در موارد زيادي نيز حيثيت افراد و کانون خانواده ها را در معرض آسيب قرار مي دهد

 

رئيس پليس مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي جزئيات قتل دو زن در جنگل هاي استان گلستان و دستگيري قاتل را تشريح کرد.

 

به گزارش انارما،سرهنگ هادي مصطفايي  اظهار داشت: سال گذشته کشف جسد زني در جنگل الگندره گرگان به پليس آگاهي اطلاع داده شد. در ادامه تيمي از ماموران در محل حاضر شده و در بررسي هاي خود دريافتند که اين زن پش از کشانده شدن به محل جنايت ، خفه شده است. با شناسايي هويت مقتول و تحقيق از خانواده اش مشخص شد پس از اين جنايت طلاهاي مقتول به سرقت رفته است.

 

وي افزود: ماموران با کشف سرنخ هايي در اين زمينه تحقيقات براي شناسايي عامل جنايت را آغاز کردند. در حالي که تحقيقات در اين زمينه ادامه داشت، تير ماه امسال قتل مشابه اي همان منطقه به پليس اطلاع داده شد.

 

رئيس پليس مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي ادامه داد: اين زن نيز خفه شده بود و پس از قتل طلاهايش به سرقت رفته بود. با توجه به کشف سرنخ هاي مشابه در محل جنايت، نحوه قتل، سرقت طلاهاي مقتولان و فاصله زماني دو جنايت کارآگاهان احتمال دادند که عامل هر دو جنايت يک نفر است که با انگيزه سرقت طلاي زنان آنها را به قتل مي رساند.

 

وي ادامه داد: پس از تحقيقات گسترده در اين زمينه عامل جنايت در گرگان دستگير و به قتل اين دو زن اعتراف کرد. هنوز تحقيقات از متهم ادامه دارد و تاکنون ارتکاب اين دو جنايت تائيد شده و تا پايان تحقيقات نبايد درباره قتل هاي ديگر در رسانه ها گمانه زني شود.

 

دادستان عمومي و انقلاب دادسراي گرگان نيز در اين رابطه گفت: اين مرد ابتدا با مقتولين در گرگان طرح دوستي مي ريخت و بعد از مدتي دوستي آنان را به جنگل مي کشاند و با روسري خفه مي کرد. اين فرد پس از کشتن طعمه هاي خود و برداشتن طلاهاي آنان ، براي جلوگيري از شناسايي مقتولين لباس و وسايل آنان را آتش مي زد.

 

پورياني تصريح کرد: پس از کشف جسد يکي از مقتولين و بررسي شيوه هاي قتل متوجه شديم قاتل يک نفر است و پس از بررسي و تلاش ماموران آگاهي استان، قاتل شناسايي و دستگيري شد و هم اکنون اين فرد براي تکميل پرونده در بازداشت موقت به سر مي برد.

 

دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان به افراد به ويژه خانم هاي جوان توصيه کرد : مواظب باشند در دام دوستي هاي خياباني گرفتار نشوند. اين دوستي ها نه تنها از جنبه شرعي درست نيست بلکه در موارد زيادي نيز حيثيت افراد و کانون خانواده ها را در معرض آسيب قرار مي دهد.

 

يک مقام آگاه نيز در اين رابطه به خبرنگار مهر گفت: مرد جنايتکار پس از شناسايي طعمه هايش خود را خواستگار معرفي مي کرد و با چرب زباني مي توانست طعمه هايش را فريب داده و نقشه خود را اجرا کند. قاتل به بهانه گردش قربانان را به منطقه اي خلوت در جنگل النگدره کشانده و سپس در فرصتي مناسب آنها را از پشت سر با روسري خفه مي کرد.

 

وي ادامه داد: قاتل اهل يکي از استان هاي غربي است که تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.

منبع:حوادث

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی