شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024

حتی یکی از صحنه های دردآور، مادر پیری بود که از امینشهر با وجود برودت هوا برای دریافت …

به گزارش انارما،صبح دیروز دوشنبه14بهمن ماه اولین روزی بود که طبق اطلاع رسانی قبلی، سبد کالایی در شهرستان انار توزیع میشد.

در ساعات اولیه روز، افرادی در بین متقاضیان  دریافت سبد کالایی مشاهده شدند که خدا میداند که اگر قرار  بود نسبت به درآمدشان کالا دریافت کنند میتوانستند کل شرکت را با تمامی کالا ها یکجا بخرند.درطرفی دیگر بودند افراد نیازمندی که با مراجعه و استعلام از طریق کارت عابربانک متوجه میشدند که سبد کالایی به آنها تعلق نگرفته است.حتی یکی از صحنه های دردآور، مادر پیری بود که از امینشهر با وجود برودت هوا برای دریافت سبد کالا آمده بود اما  او فقط دفترچه حسابی داشت که یارانه نقدی به آن واریز میشد و بدلیل نداشتن عابر بانک از گرفتن کالا محروم بود.

حال باید دید دولت تدبیر چه تدبیری اندیشیده که آنهایی که پولشان از پارو بالا میرود خیلی زود تراز نیازمندان صاحب سبد کالایی شده اند!!!

در ضمن بدلایل نامعلومی فروشگاه زنجیره ای رفاه  دیروز از عرضه سبد کالا خودداری کرده بود(در شیفت صبح هم در شرکت فرهنگیان در سبد کالا  مرغ نبود)

البته این تصاویر از ساعات ابتدایی دیروز بوده و جمعیت اندک است،اما گفته شده دیروز عصر جمعیت به حدی بوده که مردم تا بیرون از شرکت فرهنگیان  با وجود برودت هوا صف کشیده بودند.

IMG_0818  IMG_0828 IMG_0832 IMG_0838 IMG_0845

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی