دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | Monday 1 March 2021

به گزارش انارما ؛ صبح امروز فرماندار انار در جلسه قرار گاه زیستی شهرستان بر لزوم کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان تاکید کرد. وی گفت : با توجه به قرار داشتن شهرستان انار در شاهراه اصلی ورودی به استان کرمان بایستی با حساسیت مواردی را که با سلامت مردم در ارتباط است کنترل نمود. […]

به گزارش انارما ؛ صبح امروز فرماندار انار در جلسه قرار گاه زیستی شهرستان بر لزوم کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان تاکید کرد.

وی گفت : با توجه به قرار داشتن شهرستان انار در شاهراه اصلی ورودی به استان کرمان بایستی با حساسیت مواردی را که با سلامت مردم در ارتباط است کنترل نمود.

فرماندار در این جلسه خواستار ممانعت از عبور کاروان های سیاحتی و زیارتی از شهرستان انار شد و بر لزوم عودت این کاروان های به مبدا تاکید کرد.

ضد عفونی نمودن محیط های پر تردد ، محیط امامزاده محمد صالح (ع) با همکاری کشاورزان از طریق سمپاش های کشاورزی ، ضد عفونی نمودن محیط مسجد امام سجاد (ع) ، تعطیلی موقت اماکن ورزشی و گردهمایی ها ، آموزش کلیه واحدهای صنفی توسط شبکه بهداشت از مهمترین تصمیمات این جلسه بود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی