یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ | Sunday 28 May 2023

به گزارش انارما ؛ صبح امروز فرماندار انار در جلسه قرار گاه زیستی شهرستان بر لزوم کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان تاکید کرد. وی گفت : با توجه به قرار داشتن شهرستان انار در شاهراه اصلی ورودی به استان کرمان بایستی با حساسیت مواردی را که با سلامت مردم در ارتباط است کنترل نمود. […]

به گزارش انارما ؛ صبح امروز فرماندار انار در جلسه قرار گاه زیستی شهرستان بر لزوم کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان تاکید کرد.

وی گفت : با توجه به قرار داشتن شهرستان انار در شاهراه اصلی ورودی به استان کرمان بایستی با حساسیت مواردی را که با سلامت مردم در ارتباط است کنترل نمود.

فرماندار در این جلسه خواستار ممانعت از عبور کاروان های سیاحتی و زیارتی از شهرستان انار شد و بر لزوم عودت این کاروان های به مبدا تاکید کرد.

ضد عفونی نمودن محیط های پر تردد ، محیط امامزاده محمد صالح (ع) با همکاری کشاورزان از طریق سمپاش های کشاورزی ، ضد عفونی نمودن محیط مسجد امام سجاد (ع) ، تعطیلی موقت اماکن ورزشی و گردهمایی ها ، آموزش کلیه واحدهای صنفی توسط شبکه بهداشت از مهمترین تصمیمات این جلسه بود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی