جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ | Friday 27 November 2020

به گزارش انارما ؛ صبح امروز فرماندار انار در جلسه قرار گاه زیستی شهرستان بر لزوم کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان تاکید کرد. وی گفت : با توجه به قرار داشتن شهرستان انار در شاهراه اصلی ورودی به استان کرمان بایستی با حساسیت مواردی را که با سلامت مردم در ارتباط است کنترل نمود. […]

به گزارش انارما ؛ صبح امروز فرماندار انار در جلسه قرار گاه زیستی شهرستان بر لزوم کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان تاکید کرد.

وی گفت : با توجه به قرار داشتن شهرستان انار در شاهراه اصلی ورودی به استان کرمان بایستی با حساسیت مواردی را که با سلامت مردم در ارتباط است کنترل نمود.

فرماندار در این جلسه خواستار ممانعت از عبور کاروان های سیاحتی و زیارتی از شهرستان انار شد و بر لزوم عودت این کاروان های به مبدا تاکید کرد.

ضد عفونی نمودن محیط های پر تردد ، محیط امامزاده محمد صالح (ع) با همکاری کشاورزان از طریق سمپاش های کشاورزی ، ضد عفونی نمودن محیط مسجد امام سجاد (ع) ، تعطیلی موقت اماکن ورزشی و گردهمایی ها ، آموزش کلیه واحدهای صنفی توسط شبکه بهداشت از مهمترین تصمیمات این جلسه بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی