دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Monday 22 April 2024

به گزارش انارما ؛ صبح امروز فرماندار انار در جلسه قرار گاه زیستی شهرستان بر لزوم کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان تاکید کرد. وی گفت : با توجه به قرار داشتن شهرستان انار در شاهراه اصلی ورودی به استان کرمان بایستی با حساسیت مواردی را که با سلامت مردم در ارتباط است کنترل نمود. […]

به گزارش انارما ؛ صبح امروز فرماندار انار در جلسه قرار گاه زیستی شهرستان بر لزوم کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان تاکید کرد.

وی گفت : با توجه به قرار داشتن شهرستان انار در شاهراه اصلی ورودی به استان کرمان بایستی با حساسیت مواردی را که با سلامت مردم در ارتباط است کنترل نمود.

فرماندار در این جلسه خواستار ممانعت از عبور کاروان های سیاحتی و زیارتی از شهرستان انار شد و بر لزوم عودت این کاروان های به مبدا تاکید کرد.

ضد عفونی نمودن محیط های پر تردد ، محیط امامزاده محمد صالح (ع) با همکاری کشاورزان از طریق سمپاش های کشاورزی ، ضد عفونی نمودن محیط مسجد امام سجاد (ع) ، تعطیلی موقت اماکن ورزشی و گردهمایی ها ، آموزش کلیه واحدهای صنفی توسط شبکه بهداشت از مهمترین تصمیمات این جلسه بود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی