چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ | Wednesday 21 February 2024

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت انار گفت: در شهرستان انار ۳ هزار ۵۴۶ سالمند ذاریم که از این تعداد قریب به ۵۰ نفر آنان تحت پوشش بهزیستی هستند

به گزارش ” انارما ” ؛ مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت انار در گفت‌وگو با پایگاه خبری انارما همزمان با روز جهانی سالمند،  در خصوص آمار سالمندان شهرستان گفت: طبق آمار سال ۹۹ در شهرستان انار ۱۰ درصد از جمعیت شهرستان را سالمندان تشکیل می دهند و  با توجه به جمعیت  ۳۶ هزار و ۴۹۲ نفری شهرستان انار ۳ هزار ۵۴۶ سالمند ذاریم که از این تعداد قریب به ۵۰ نفر آنان تحت پوشش بهزیستی هستند .

میرکی در ادامه سخنانش عنوان داشت: بر اساس آمار و نتایج آخرین سرشماری در شهرستان انار تعداد ۴۹۳ سالمند در وضعیت مشابه تنها زندگی می کنند.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت انار در ادامه تصریح کرد: از تعداد کل سالمندان ۹۲۱ سالمند در شهرستان انار داریم  که مبتلا به دو یا چند بیماری زمینه ای (هم ابتلایی) نیز هستند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی