یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | Sunday 26 May 2024

نظام استکباری که در دنیا به برخی حکومت میکنند دائما به دنبال زیاده خواهی های خود هستند و نمی خواهند …

به گزارش انارما،حجت الاسلام والمسلمین حسن منتظری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهربابک با اشاره به کسب روزی حلال گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام عید مردم بیش از پیش جهت خرید در بازار حضور پیدا میکنند لذا بازاریان باید در کار خود صداقت داشته و در راستای کسب روزی حلال کار کنند.

خطیب جمعه شهربابک گفت: نظام استکباری که در دنیا به برخی حکومت میکنند دائما به دنبال زیاده خواهی های خود هستند و نمی خواهند که ملتها استقلال داشته باشند.

وی گفت: نظام استکبار اصلی ترین دشمن خود را کسی می داند که نه تنها مستقل است و مستقل عمل میکند بلکه دیگران را به استقلال فرا میخواند.

امام جمعه شهربابک

وی همچنین با اشاره به حضور میلیونی و حماسی مردم ایران در راهپیمایی ۲۲  بهمن گفت: ملت ایران هیچگاه از گزینه های روی میز آمریکا و سایر دشمنان نظام هراسی ندارد.

امام جمعه شهربابک افزود: ملت ایران با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن حمایت از تیم مداکره کننده هسته ای شعار اصلی خود را (می جنگیم-می میریم-سازش نمی پذیریم) را به گوش جهانیان رساند.

حجت الاسلام منتظری با اشاره به روز اول اسفند سالروز شهادت آیت الله شیخ فضل الله محلاتی و روز روحانیت و دفاع مقدس گفت: روحانیت شهرستان شهربابک در راستای پیشبرد اهداف نظام تلاشهای فراوانی کرده اند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهربابک همچنین خواستار ساخت یک مرکز جهت نگهداری معلولین شد و گفت: در حال حاضر زمین این مرکز آماده است اما ساخت این مرکز نیازمند حمایت های مالی و معنوی مردم است.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی