دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 6 February 2023

فرماندهی انتظامی شهرستان انار از دستگیری اعضای باند ۳ نفره سرقت اماکن عمومی وخصوصی و کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه توسط کلانتری ۱۱ امین شهر خبر داد.

به گزارش #انارما؛ به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان انار سرهنگ رضاخلیلی نژاد در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان انار، بررسی موضوع به صورت تخصصی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرانجام با تکمیل تحقیقات، کارآگاهان کلانتری ۱۱ امین شهر موفق به شناسایی ۳تن سارقین حرفه ای و سابقه دار در این زمینه شده و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی آنها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

مأموران در بازرسی از محل سکونت سارقین موفق به کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه اعم از چند دستگاه موتور سیکلت،بیش از ۵۰۰کیلوگرم پسته،چندین عدد موتور کولر،چندی دینام موتورپمپ کشاورزی ،مقادیر زیادی سیم و کابل برق ،انواع وسایل وابزار الات ساختمانی ،چندین دستگاه تلویزیون و گیرنده های دیجیتال ، تعداد قابل توجهی تلفن همراه ،چندین دستگاه ترانزیستور جوشکاری و چرخ خیاطی صنعتی دوچرخه..فن های صنعتی ابزار الات سرقت سیم و کابل و سایر اقلام و وسایل منزل شدند.

فرمانده انتظامی انار در ادامه با اشاره به اعترافات سارقین دستگیر شده به انجام این عمل مجرمانه، پس از مشاهده اسناد و مدارک قانونی خاطر نشان کرد: در ادامه تحقیقات فنی، سارقین به ۲۳ فقره سرقت های متعدد به ارزش ریالی بالغ بر ۴میلیارد ریال معترف گردیدند.

سرهنگ خلیلی نژاد در پایان با قدردانی از همکاری خوب مردمی با پلیس در انجام موفقیت آمیز مأموریت مذکور افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی گردیدند.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی