پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ | Thursday 2 February 2023

یازدهمین گردهمایی گردان ۴۱۰ غواص با حضور رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس از استان های مختلف کشور در شهرستان انار برگزار شد.

به گزارش انارما؛ یازدهمین گردهمایی رزمندگان گردان ۴۱۰ غواص حضرت رسول(ص) با حضور جمعی از رزمندگان غواص دفاع مقدس از استان‌های یزد، کرمان، اصفهان و  بندرعباس در تالار ملائکه شهر انار با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان انار، روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه و شورای شهر و شهرداری انار برگزار شد.

در این مراسم رزمندگان گردان ۴۱۰ غواص حضرت رسول(ص) با یاد کردن از هم رزمان شهیدشان به بیان خاطرات روزهای جنگ تحمیلی پرداختند.

حجت الاسلام جلالی، نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت:  این گردهمایی را باید قدر بدانیم و همه ساله این نشست‌ها را داشته باشیم؛ زیرا این گونه نشست‌ها ارتباط بین رزمندگان، بیان خاطرات دوران دفاع مقدس و  تهیه کتاب و فیلم خصوصا برای گردان ۴۱۰ غواص  را فراهم می کند.

در این گردهمایی از تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که با ابریشم بافته شده بود به وسیله پدرسردار شهید سیدعلی اکبر صابری اولین سردار شهید شهرستان و نماینده مردم انار و رفسنجان و مسئولین شهرستان رونمایی شد.

همچنین در این مراسم مادر شهید ناصر حیدرپور برای اولین بار از کتاب، قرآن و لباس غواصی شهیدش رونمایی کرد.

این مراسم با گلباران قبور شهدای انار همراه بود. همچنین در حاشیه این مراسم، نمایشگاهی از عکس و پوستر رزمندگان و شهدای غواص برپا شده بود.

عکس: حسین جمشیدی

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی