سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ | Tuesday 26 September 2023

علینژاد گفت: رقابت‌های استانی جام محرم هیئت ووشو به مدت دو روز به میزبانی کرمان برگزار و رزمی کاران اناری بر سکوی سوم استان ایستادند

به گزارش پایگاه خبری “انارما” به نقل از روابط عمومی هیئت ووشو شهرستان انار، ووشو کاران پسر باشگاه رزمی و قهرمان پرور ستارگان انار پس از رقابت‌های سنگین در جداول ۱۶ و ۸ نفره حائز مقام‌های اول تا سوم در مسابقات استانی جام محرم شدند.

رضا علینژاد رئیس هیئت ووشو شهرستان، ضمن تشکر از تلاش یکایک رزمی کاران، با بیان این خبر گفت: رقابت‌های استانی جام محرم هیئت ووشو به مدت دو روز به میزبانی کرمان برگزار شد که رزمی کاران پر تلاش این باشگاه با مربیگری عباس حسن خانی حائز سه مدال طلا، دو مدال نقره و سه مدال برنز شدند.

علینژاد ضمن تبریک به خانواده این عزیزان تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش رزمی کاران و مربیان با تجربه این باشگاه و همچنین حمایت‌های شهرداری انار، افزود: در این مسابقات ۱۵ تیم ساندا کار از ۶ شهرستان شامل انار، سه تیم از رفسنجان، کهنوج، جیرفت، رابر، ۸ تیم ازکرمان به رقابت پرداختند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی