جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | Friday 19 April 2024

به گزارش “انارما ” ؛ نخستین عمل جراحی چشم در بیمارستان ۴۲ تختخوابی ولیعصر(عج) انار انجام شد. جعفری پور مدیر بیمارستان ولیعصر ( عج) انار در گفت و گو با خبرنگار انارما افزود: این بیمارستان در ۱۲ مهرماه ۱۴۰۲ توسط وزیر کشور بطور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است. وی اظهار داشت: صبح امروز […]

به گزارش “انارما ” ؛ نخستین عمل جراحی چشم در بیمارستان ۴۲ تختخوابی ولیعصر(عج) انار انجام شد.

جعفری پور مدیر بیمارستان ولیعصر ( عج) انار در گفت و گو با خبرنگار انارما افزود: این بیمارستان در ۱۲ مهرماه ۱۴۰۲ توسط وزیر کشور بطور رسمی فعالیت خود
را آغاز کرده است.

وی اظهار داشت: صبح امروز ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ برای نخستین بار دو مورد عمل جراحی کاتاراکت (آب مروارید) بر روی خانم ۶۶ساله و ۷۰ساله دراتاق عمل این مرکز انجام گرفت.

مدیر بیمارستان انار اظهار کرد اتاق عمل این بیمارستان به دستگاه های فیکو، میکروسکوپ و کلیه تجهیزات جراحی چشم مجهز است .

جعفری پور با بیان این که بیمارستان انار آمادگی لازم برای پذیرش کلیه بیماران چشمی شهرستان انار و شهرهای اطراف را دارد، خاطرنشان کرد: این اعمال جراحی توسط دکتر محمدباقری ، به همراه متخصص بی هوشی دکتر شاهرخ زاده انجام شده است و انجام این اعمال موفقیت آمیز و بسیار رضایت بخش بوده است.

وی در پایان از همه کسانی که از سال های قبل تا کنون در راه اندازی اتاق عمل چشم نقش داشته‌اند (اعم از خیرین ،مسئولین وپرسنل ) ،تقدیر وتشکر کرد.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۳در شهرستان انار

برنامه تحویل سال در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی