شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024

متاسفانه برخی از روش ها در سازمان دهی حرکت فرهنگی کشور توسط دولت یازدهم همان سیاست های اشتباه دولت های خاتمی و احمدی نژاد است

به گزارش انارما،حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: برآیند حرکت فرهنگی کشور در مسیر آرمان ها و اهداف انقلاب است، اما در این میان اشکالاتی در اجرای سیاست ها وجود دارد که باید فکری برای آنها کرد.

تویسرکانی

وی افزود: برنامه های متزلزل در حوزه فرهنگی کشور در دولت آقای روحانی بر همان منوالی است که در دولت احمدی نژاد یا در دولت خاتمی می دیدیم.

حجت الاسلام تویسرکانی ادامه داد: این موضوع بر خلاف راهبردهای فرهنگ اسلام ناب و توصیه های اکید مقام معظم رهبری برای ارتقاء فرهنگ کشور است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به وجود برخی نواقص قابل توجه در برگزاری برخی برنامه های فرهنگی در کشور تصریح کرد: آنچه که امروز در برخی جشنواره های فرهنگی مثل فیلم جشنواره فیلم فجر، جشنواره های موسیقی و … در کشور می بینیم با مبانی انقلاب و اسلام فاصله دارد که متولیان فرهنگ کشور برای جلوگیری از این انحرافات از راه اصیل فرهنگی هر چه سریعتر چاره اندیشی کند.

مذاکره با آمریکا به معنای دوستی با او نیست/ به تیم مذاکره کننده کشورمان اعتماد داریم

حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: فاز دوم مذاکرات کشورمان با گروه ۵+۱ آغاز شده است و همه ملت به تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و در راستای حمایت از دولت در عرصه های دیپلماتیک، به تیم مذاکره کننده ایرانی با این گروه اعتماد کامل دارند.

وی افزود: ممکن است در برخی از شیوه ها در مذاکره با غرب اختلاف نظرهای جدی وجود داشته باشد اما این به معنای بی اعتمادی به دیپلمات های کشورمان نیست.

تویسرکانی در پایان مذاکره با آمریکا را متفاوت با دوستی با این کشور اعلام کرد و گفت: همواره در طول تاریخ مذاکراتی بین حق و باطل انجام شده است، این مسئله در طول مبارزه حق و باطل تعریف می شود نه در مقابل آن.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی