شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024

اقدام به انتشار تصاویر و اسناد جدیدی از این عملیات کرده است

سالگرد دستگیری عبدالمالک ریگی بهانه‎ای شد تا وزارت اطلاعات تصاویر و اسناد جدیدی از این پرونده را بصورت عمومی منتشر کند.

به گزارش انارما، عملیات موفقیت آمیز و کم نظیر دستگیری عبدالمالک ریگی که بصورت همزمان توسط چند سرویس امنیتی خارجی پشتیبانی و حمایت مالی، اطلاعاتی و تبلیغاتی می‎شد، ضربه‎ای بود که بصورت ناگهانی و کاری توسط نیروهای اطلاعاتی ایران به این جریان خطرناک وارد شد، موضوعی که تا مدت‎ها به سوژه تحلیل محافل رسانه‎ای – امنیتی جهان مبدل شده بود.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، به مناسبت فرارسیدن سالگرد این عملیات موفق، اقدام به انتشار تصاویر و اسناد جدیدی از این عملیات کرده است.

در توضیح این تصاویر و اطلاعات آمده است:

از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون دشمنان قسم خورده اسلام و نظام همواره کوشیده اند با طرق گوناگون در صدد بر اندازی این نظام الهی و در نهایت اسلام ناب محمدی (ص) برآیند.

گروهک‌های ضدانقلاب با رویکردهای قومی، تحمیل جنگ 8 ساله، تروریسم، تهاجم فرهنگی، روش های بر اندازی نرم و… راهبردها و تاکتیک های برگزیده  دشمن در طول این سالیان بوده است.

در این میان اما ساختن گروه های تروریستی افراطی تکفیری چون القاعده یکی از طرح های اتخاذ شده در جهت وارونه و غیر واقعی نشان دادن اسلام معرفی شده از سوی جمهوری اسلامی ایران بود که با حمایت سرویس های جاسوسی امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی صورت پذیرفت.

گروهک تروریستی « جندالشیطان» به سرکردگی «عبدالمالک ریگی» یکی از ابزرهای مورد استفاده دشمن در راستای راهبرد فوق و تخریب وجهه اسلام ناب تعریف می شود که با تلفیق نگاه های قومی، امنیت عمومی جنوب شرق کشور را آماج اقدامات تروریستی قرار داده بود. شهادت ده ها تن از هم وطنان سنی و شیعه سیستان و بلوچستان، گروگان گیری های  وحشیانه و … بخشی از اعمال سیاه پرونده «جندالشیطان»  است.

دستگیری «عبدالمالک ریگی» به دست سربازان گمنام امام زمان (عج ) آن هم بصورت زنده و به طرز شگفت انگیز ضربه مهلکی به بدنه این شبکه ضد بشری وارد آورد و در حالی که سرویس های غربی در بهت فرورفته بودند سیاست انکار و تکذیب یا اعلام برائت را پیش گرفتند. اکنون به مناسبت سالگرد دستگیری ریگی برخی از  تصاویر و اسناد منتشر نشده از این تروریست منتشر شده تا گوشه ای از اقتدار فرزندان این مرز و بوم بیش از پیش روشن گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:رجا

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی