دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Monday 22 April 2024

مسئول بیمه کشاورزی آتیه نگر انار گفت:آن دسته از کشاورزانی که منتظر دریافت خسارت های سال قبل هستند میتوانند با تهاتر یعنی بدون پرداخت مبلغی برای بیمه سال جدید اقدام کنند…

مسئول بیمه آتیه نگر شهرستان

به گزارش انارما ، در پی نارضابتی تعدادی از کشاورزان انار از دیرکرد پرداخت غرامت بیمه کشاورزی محصول پسته ،  کهنسال مسئول بیمه کشاورزی آتیه نگر انار  در گفت و گو با انارما دلیل تعویق در پرداخت خسارات بیمه را تشریح کرد.

کهنسال  با بیان اینکه امسال غرامت بیمه در سطح شهرستان انار حدود ۱۲میلیارد تومان بوده است گفت: این هزینه باید از طرف دولت پرداخت شود که امسال قدری به دلیل مشکلات اقتصادی و کمبود بودجه  پرداخت خسارت ها به تعویق افتاده است  که البته این مبلغ در سال های گذشته در تاریخ زودتری نسبت به پایان فصل برداشت پسته به کشاورزان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه این مبلغ یقبنا تا پایان سال جاری به کشاورزان پرداخت خواهد شد گفت: کشاورزانی که در سال جاری هنوز باغات پسته خود را بیمه نکرده‌اند، تنها تا ۳۰ دی ۹۴ فرصت دارند که اقدام کنند و آن دسته از عزیزانی که منتظر دریافت خسارت های سال قبل هستند میتوانند با تهاتر یعنی بدون پرداخت مبلغی برای بیمه سال جدید اقدام کنند و بعد از واریز غرامت و کسر هزینه بیمه سال جدید مابه التفاوت به آنها واریز خواهد شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

جشن بزرگ دختران روزه اولی در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ عصر دیروز ۱۹فروردین ماه جشن شکرانه دختران روزه اولی همراه با برنامه های شاد و متنوع در مهدیه امامزاده محمدصالح(ع) انار با حضور جمعی از مسئولین و معلمان برگزار شد. این ...

یادداشت های خصوصی