سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | Tuesday 16 April 2024

اگر در تلگرام خود نمی توانید به کسی پیام بفرستید و در کنار متن پیام شما علامت تعجب قرمز ایجاد می شود، یعنی شما بعنوان اسپم یا مزاحم شناخته شده اید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انارما ؛ بار ها در گروه های تلگرامی مشاهده کرده اید که نام اشخاص با عبارت “ریپورتم ۱۵ تا استیکر بفرست” دیده می شود و با خود تعجب می کنید که چرا این نام را برای خود انتخاب می کند؟ این اتفاق برای افرادی رخ می دهد، که به Pv کسی می روند و مزاحمت ایجاد می کنند.
رفع-ریپورت-تلگرام
تلگرام برای افراد دو گزینه Add Contact و Report Spam قرار می دهد:
۱- گزینه Add Contact یا Hide
گزینه Add Contact یعنی شماره شخصی که به شما پیام داده در گوشی شما ذخیره شود و گزینه Hide یعنی این شخص را می شناسید و مشکلی با پیام های او ندارید.
۱۶e1084b086edafb3cb1b831f4f98e28_takmoj.com
۲- گزینه Report Spam
این گزینه شخص مورد نظر را بر روی اکانت شما مسدود می کند و دیگر نمی تواند مزاحم شما شود. برای بار اول اگر شخصی ریپورت شود تلگرام دسترسی او را به مدت یک روز به پی وی افرادی مسدود می کند، اما با تکرار عمل خود و ریپورت شدن، برای همیشه حساب کاربری شخص به pv افراد ناشناس بسته می شود.
نکته: زمانی که فرد برای شما متن یا استیکری ارسال می کند اگر جواب او را بدهید این گزینه ها غیر فعال می شوند و دیگر نمی توانید شخص مقابل را ریپورت کنید.
 
راه حل اول: فردی که شما را ریپورت می کند باید ۱۰ الی ۱۵ استیکر برای شما ارسال کند تا از ریپورت خارج شوید، شما باید با یک اکانت دیگر به او پیام بدهید و از شخص خواهش کنید که این کار را برای شما انجام دهد.
راه حل دوم: اسم اکانت خود را ” پانزده تا استیکر بفرست خواهشا ” تغییر دهید ( که باز هم این راه هم به مقدار بخشندگی طرف مربوط می شود)
نکته: وقتی ریپورت شده اید، فقط آن افرادی که شما رو ریپورت کرده اند با فرستادن استیکر به شما؛ شما را از ریپورت خارج می کنند.
 
راه حل سوم: این راه خیلی آسان است و کمتر از چند ثانیه شما را از حالت ریپورت در می آورد، اما در این راه باید اطلاعات خود را برای همیشه فراموش کنید. چون باید اکانت تلگرام خود را حذف کنید که اطلاعات شما مثل چت ها، استیکر ها، فایل ها و … حذف خواهند شد.
اخرین راه حل : در این مورد که باید واقعا صبور باشیم زیرا زمان زیادی خواهد برد تا به جواب برسیم و این راه حل این است که  به آدرس پشتیبانی تلگرام SPAM@telegram.org ایمیل بزنید و مشکلتونو بگید تا بررسی کنن.
گردآوری:  صفری پور
انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

7samano پنج‌شنبه 7 آوریل 2016 - 12:32 ب.ظ

راه حل سومتون اصلا به کار نمیاد چون صدبار تاحالا امتحانش کردم جوابگو نیس

?ℛ??? یکشنبه 17 آوریل 2016 - 1:34 ب.ظ

والا به خدا
من بار اول ریپ شدم اومدم بیرون 😐
بار دوم استیکر میگرفتم میرفتم PV
بار سوم ریپ شدم هنوزم ریپم دیگه به طور داعمی
ن اسمم گذاشتم ریپورتم ۱۰ تا استیکر بده ن چیزی
الان هم ریپم

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۳در شهرستان انار

برنامه تحویل سال در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی