سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ | Tuesday 28 June 2022

توجه به گسترش مخالفت های مردمی و مسئولین در جلوگیری از حفر این چاه، بنظر میرسد مالکین تحرکات خود‌ را در حفر این چاه سرعت داده اند و با ادامه این روند به زودی برای حفر چاه اقدام خواهند کرد.

به گزارش #انارما ،در این ویدئو مشخص است مالکین قنات امیدآباد انار در جدیدترین اقدامات خود برای حفر چاه مقدار زیادی مصالح(سیمان و آجر) به محل حفر چاه برده اند.

درکنار محلی که برای حفر چاه آماده کرده اند یک چاه دیگر وجود دارد که بنابر گفته یکی از کارشناسان اداره آبیاری این چاه ، چاه مادر قنات امیدآباد می باشد که قبلا روی آن پوشیده شده بوده و مالکان قصد داشتند به بهانه لایروبی تخلفاتی را از طریق این چاه انجام دهند که از اقدامات آنها جلوگیری شده است.

با توجه به گسترش مخالفت های مردمی و مسئولین در جلوگیری از حفر این چاه، بنظر میرسد مالکین تحرکات خود‌ را در حفر این چاه سرعت داده اند و با ادامه این روند به زودی برای حفر چاه اقدام خواهند کرد.

در این شرایط یک‌عزم جدی و تصمیم گیری قاطع در جلوگیری از ادامه حفر چاه، تنها کورسوی امید مردم انار در جلوگیری از نابودی منابع آبی شهرشان خواهد بود.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

برگزاری دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه انار

به گزارش خبرنگارانار ما دوره توانمندسازی مدیران و فرماندهان بسیج ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار برگزار شد. هدف از اجرای این دوره جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و کمک به تحقق تمدن نوین اسلامی که مد نظر ...

یادداشت های خصوصی