جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | Friday 21 June 2024

توجه به گسترش مخالفت های مردمی و مسئولین در جلوگیری از حفر این چاه، بنظر میرسد مالکین تحرکات خود‌ را در حفر این چاه سرعت داده اند و با ادامه این روند به زودی برای حفر چاه اقدام خواهند کرد.

به گزارش #انارما ،در این ویدئو مشخص است مالکین قنات امیدآباد انار در جدیدترین اقدامات خود برای حفر چاه مقدار زیادی مصالح(سیمان و آجر) به محل حفر چاه برده اند.

درکنار محلی که برای حفر چاه آماده کرده اند یک چاه دیگر وجود دارد که بنابر گفته یکی از کارشناسان اداره آبیاری این چاه ، چاه مادر قنات امیدآباد می باشد که قبلا روی آن پوشیده شده بوده و مالکان قصد داشتند به بهانه لایروبی تخلفاتی را از طریق این چاه انجام دهند که از اقدامات آنها جلوگیری شده است.

با توجه به گسترش مخالفت های مردمی و مسئولین در جلوگیری از حفر این چاه، بنظر میرسد مالکین تحرکات خود‌ را در حفر این چاه سرعت داده اند و با ادامه این روند به زودی برای حفر چاه اقدام خواهند کرد.

در این شرایط یک‌عزم جدی و تصمیم گیری قاطع در جلوگیری از ادامه حفر چاه، تنها کورسوی امید مردم انار در جلوگیری از نابودی منابع آبی شهرشان خواهد بود.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

شاخص آلودگی هوا در شهرستان انار در محدوده خطرناک قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری انارما؛ با توجه به روند افزایشی میزان گرد و غبار موجود بامداد چهارشنبه دوم خرداد ماه در هوای شهرانار افراد مسن، کودکان، بانوان باردار و بیماران دارای شرایط خاص در شرایط فعلی تمهید ...

یادداشت های خصوصی