چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ | Wednesday 21 February 2024

استاندار کرمان در سفر به انار گفت: چند پروژه که سال‌ها معطل مانده از جمله بیمارستان این شهرستان به زودی راه اندازی خواهند شد.

به گزارش ” انارما ” ، فداکار استاندار کرمان با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان انار گفت: با پیگیری‌های انجام شده و اختصاص اعتبارات سفر ریاست جمهور به استان کرمان، امیدواریم که بیمارستان انار تا ۲ ماه آینده به بهره برداری برسد.

وی در خصوص خبر‌های خروج پول مس از استان کرمان گفت: این خبر‌ها در حد شایعه است و پول تنها از بانکی به بانک دیگر منتقل گردیده است؛ و در حال حاضر ۴۶ درصد از منابع مس در رفسنجان استفاده میگردد.

فداکار در خصوص کمک‌های اجتماعی مس نیز گفت: با توجه به اینکه این شرکت بصورت سهامی میباشد، کمک‌های خوبی به شهروندان ارائه نموده است که نمونه اخیر آن کمک هزینه تعمیرات مسکن در رفسنجان بوده است.

استاندار کرمان از افتتاح پل ورودی شهر انار تا ۲۰ روز آینده خبر داد و گفت: البته این پل فقط مربوط به مردم انار نیست و در موقعیت جاده ترانزیتی واقع شده است که افتتاح آن هم هزینه‌های سوخت را به‌شدت کاهش می‌دهد و هم مشکلات ترافیکی را برطرف می‌کند.

عکس: اسماعیل یعقوبی

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی