یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ | Sunday 28 May 2023

استاندار کرمان در سفر به انار گفت: چند پروژه که سال‌ها معطل مانده از جمله بیمارستان این شهرستان به زودی راه اندازی خواهند شد.

به گزارش ” انارما ” ، فداکار استاندار کرمان با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان انار گفت: با پیگیری‌های انجام شده و اختصاص اعتبارات سفر ریاست جمهور به استان کرمان، امیدواریم که بیمارستان انار تا ۲ ماه آینده به بهره برداری برسد.

وی در خصوص خبر‌های خروج پول مس از استان کرمان گفت: این خبر‌ها در حد شایعه است و پول تنها از بانکی به بانک دیگر منتقل گردیده است؛ و در حال حاضر ۴۶ درصد از منابع مس در رفسنجان استفاده میگردد.

فداکار در خصوص کمک‌های اجتماعی مس نیز گفت: با توجه به اینکه این شرکت بصورت سهامی میباشد، کمک‌های خوبی به شهروندان ارائه نموده است که نمونه اخیر آن کمک هزینه تعمیرات مسکن در رفسنجان بوده است.

استاندار کرمان از افتتاح پل ورودی شهر انار تا ۲۰ روز آینده خبر داد و گفت: البته این پل فقط مربوط به مردم انار نیست و در موقعیت جاده ترانزیتی واقع شده است که افتتاح آن هم هزینه‌های سوخت را به‌شدت کاهش می‌دهد و هم مشکلات ترافیکی را برطرف می‌کند.

عکس: اسماعیل یعقوبی

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی