رفتن به بالا

سایت فرهنگی،ورزشی،اجتماعی و سیاسی شهرستان انار

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
  • الخميس ۲۸ شعبان ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 25 May

شامگاه جمعه ۲۳مرداد ،جلسه رئیس هیئت فوتبال انار با سرپرستان تیم های حاضر در لیگ فوتبال انار برگزار شد…

شامگاه جمعه ۲۳مرداد ،جلسه رئیس هیئت فوتبال انار با سرپرستان تیم های حاضر در لیگ فوتبال انار  برگزار شد.

 به گزارش انارما ، در این جلسه سیدمحمود موسوی با اشاره به بی انضباطی های اخلاقی از سوی بازیکنان تیم ها در اولین هفته از مسابقات گفت: در حالیکه هنوز یک هفته از مسابقات گذشته است متاسفانه به اندازه یک فصل بازیکنان در زمین مسابقه موارد غیراخلاقی و رفتار های غیرورزشی از خود بروز داده اند و مدام به تصمیمات داوری اعتراض می کنند.

وی افزود: از سرپرستان تیم ها میخواهیم که در زمینه توجیه اخلاقی بازیکنان تیم هایشان بهتر عمل کنند چرا که امسال بر اساس قوانین هیئت فوتبال برخورد قاطعانه ای در زمینه موارد انضباطی با بازیکنان متخلف خواهد داشت .

رئیس هیئت فوتبال در ادامه با اشاره به نظارت دقیق ناظران بر مسابقات گفت : اگر صحنه ای در مسابقه از دید داور مخفی بماند اما ناظر مسابقه آن صحنه را گزارش دهد یقینا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و حتی هیئت فوتبال نیز مسابقات را بصورت ویژه رصد خواهد کرد.

IMG_4356

موسوی در ادامه از جریمه مالی چندتن از داوران در جریان مسابقات فوتسال جام رمضان انار خبر داد و گفت: هیئت فوتبال همانگونه که با بازیکنان و تیم های مختلف برخورد می کند در مقابل با داورانی که در مسابقات اشتباهات تاثیرگذار و بعضا تعیین کننده دارند نیز یقینا برخورد انضباطی خواهد کرد و در همین راستا نیز در جریان مسابقات فوتسال جام رمضان انار چندتن از داوران بدلیل اشتباهات تاثیرگذار خود جریمه مالی شدند.

وی در ادامه از بازیکن سالاری در برخی از تیم های انار انتقاد کرد و گفت: وقتی بازیکن در سطح پایین برای بازی کردن از سرپرست تیم درخواست پول می کد و در مقابل سرپرست نیز درخواست او را  قبول می کند نتیجه اش این میشود که بازیکن بدون توجه به نظرات مربی و سرپرست با کمترین سطح کیفیت بازی در زمین هرگونه بی اخلاقی که خواست انجام می دهد و به نظرات داور احترام نمی گذارد.

IMG_4351

سیدمحمود موسوی با اشاره به چشم انداز هیئت فوتبال در آینده گفت: تیم های لیگ فوتبال انار اگر در زمینه برگزاری هرچه بهتر مسابقات بیشتر همکاری کنند جای این امیدواری هست که در آینده ای نزدیک بتوان همانند سال های نه چندان دور تیم منتخبی قوی از شهرستان انار  در مسابقات استانی شرکت کند.

وی در پایان از راه اندازی مسابقات فوتبال ساحلی شهر انار در آینده ای نزدیک خبر داد.

IMG_4358

انتهای پیام/

 

 

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

قیام قائم، میعاد و وعده الهی است

آیا امکان دارد در نشانه های حتمی ظهور، تغییر، بداء و عدم وقوع نشانه وجود داشته باشد؟ تغییر یا عدم وقوع پنج نشانه حتمی در نشانه های آخرالزمان پنج نشانه معرفی شده اند که حتمی هستند و امکان تغییر یا عدم وقوع در آن ها وجود ندارد این پنج نشانه را امام صادق (علیه السلام) معرفی کرده اند: پیش از قیام قائم پنج نشانه حتمی است: یمانی، سفیانی، صحیه آسمانی، شهادت نفس زکیه و خسف بیداء. نکته: اما تنها اشکال به حتمی بودن و تحقق بداء در نشانه های حتمی ظهور، مستند به روایتی از امام جواد (علیه السلام) در کتاب الغیبۀ نعمانی می‌باشد که متن روایت چنین است: نزد امام جواد علیه‌ السلام بودیم. از سفیانی و روایاتی که بر آن اساس قیام او حتمی خواهد بود، سخن به میان آمد. به حضرت عرض کردم: آیا خداوند در حتمی ­ها هم بدا روا می­دارد؟ فرمود: آری. عرض کردیم: می­ترسیم در ظهور قائم نیز بدا روا دارد! فرمود: قیام قائم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از میعاد و وعده­ های الهی است و خداوند خلف وعده نمی­ کند. در آخر ممکن است در نشانه هایی که حتمی نیستند تغییر و یا عدم وقوع وجود داشته باشد و یا حتی در نشانه های حتمی... اما اصل ظهور و در نتیجه فرج مردم امری حتمی است که خداوند متعال در آن جواب فطرت و خواسته درونی بشر را داده و وعده به تحقق آن داده است و خداوند هرگز خلف وعده نمی‌کند. نوشته شده توسط ۳۷۹____ادامه دارد