رفتن به بالا

سایت فرهنگی،ورزشی،اجتماعی و سیاسی شهرستان انار

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
  • الخميس ۲۸ شعبان ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 25 May

تیم سپندآسا شهرستان انار توانست با پیروزی در دیدار فینال قهرمانان لیگ استان جواز حضور در مسابقات کشوری را کسب نماید…

به گزارش انارما ، مسابقات فوتسال رده پانزده سال استان کرمان در دو قطب برگزار گردید که در قطب اول به میزبانی شهرستان کرمان مورخ ۳۱تیرماه سال جاری از بین تیم های کرمان جوان، کمیل کریمان،‌خواجه عسکربم، سپند آسا الف و ب انار، ارزوئیه،بافت، کرمان فرارا، برگزار گردید و تیم سپند آسا الف(ادغامی تیم المهدی انارو تیم گسترش گلشن) قهرمان این مسابقات شد.

 و از قطب دوم این بازی ها که مورخ ۷مرداد در بخش جوپار برگزار گردید از بین ۸ تیم شرکت کننده تیم هلیل جیرفت به قهرمانی دست یافت.

بدین ترتیب فینال قهرمانان دو قطب استان بین  سپند آسا (ادغامی تیم المهدی انار و تیم گسترش گلشن) و هلیل جیرفت مورخ ۲۸مرداد روز پنج شنبه ساعت ۱۱:۰۰ صبح در سالن کار کرمان  با حضور مسئولان هیئت فوتبال استان کرمان و شهرستان انار برگزار گردید که دو تیم  در پایان رقابت به  نتیجه مساوی ۲ بر ۲ دست یافتند و در پایان ضربات پنالتی  تعیین کننده قهرمان استان بود که تیم سپند آسا  توانست در مجموع ضربات پنالتی با نتیجه ۳ بر ۱ قهرمان استان گردد و جواز حضور در مسابقات کشوری را کسب نمایید.

بازیکنان تیم سپندآسا در این رقابت ها:

  1. امیرحسین یوسفی ۲٫ محمدعلی صادقی۳٫ محمدصالح اکبری ۴٫ محمد فتاحی ۵٫ امیر حسین ذوالفقاری ۶٫ سعید رئیسی ۷٫ علی رضایی ۸٫ مصیب فلاح ۹٫ محمدرضا سلیمانی ۱۰٫ سبحان افاضاتی ۱۱٫ محمد صالح غلامحسینی

مدیر عامل تیم سپندآسا: محمد ذوالفقاری

سرپرست تیم: مهدی احمدی زینلی

مربیان تیم: محسن حسینی نوه، هادی ناجی، حسین مهرابی

 مربی گُلِرها : رسول خوشکلام

در پایان عوامل تیم سپند آسا  از همکاری و زحمات مهندس علی رحیمی شهردار  پرتلاش شهرستان انار  و همچنین از   آقایان خواجه پور  ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان انار  ، سید محمود موسوی مسئول هیئت فوتبال شهرستان انار  و حاج اکبر صادقی  تشکر و قدر دانی کردند.

گزارش و عکس از : اسماعیل یعقوبی

IMG_1967

IMG_1729

IMG_1734

IMG_1747

IMG_1751

IMG_1704

IMG_1752

IMG_1841

IMG_1883

IMG_1848

IMG_1844

IMG_1716

IMG_1887

IMG_1888

IMG_1913

IMG_1927

IMG_1954

IMG_1728

انتهای پیام/

 

عضویت در کانال تلگرام سایت خبری انارما
0

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

قیام قائم، میعاد و وعده الهی است

آیا امکان دارد در نشانه های حتمی ظهور، تغییر، بداء و عدم وقوع نشانه وجود داشته باشد؟ تغییر یا عدم وقوع پنج نشانه حتمی در نشانه های آخرالزمان پنج نشانه معرفی شده اند که حتمی هستند و امکان تغییر یا عدم وقوع در آن ها وجود ندارد این پنج نشانه را امام صادق (علیه السلام) معرفی کرده اند: پیش از قیام قائم پنج نشانه حتمی است: یمانی، سفیانی، صحیه آسمانی، شهادت نفس زکیه و خسف بیداء. نکته: اما تنها اشکال به حتمی بودن و تحقق بداء در نشانه های حتمی ظهور، مستند به روایتی از امام جواد (علیه السلام) در کتاب الغیبۀ نعمانی می‌باشد که متن روایت چنین است: نزد امام جواد علیه‌ السلام بودیم. از سفیانی و روایاتی که بر آن اساس قیام او حتمی خواهد بود، سخن به میان آمد. به حضرت عرض کردم: آیا خداوند در حتمی ­ها هم بدا روا می­دارد؟ فرمود: آری. عرض کردیم: می­ترسیم در ظهور قائم نیز بدا روا دارد! فرمود: قیام قائم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از میعاد و وعده­ های الهی است و خداوند خلف وعده نمی­ کند. در آخر ممکن است در نشانه هایی که حتمی نیستند تغییر و یا عدم وقوع وجود داشته باشد و یا حتی در نشانه های حتمی... اما اصل ظهور و در نتیجه فرج مردم امری حتمی است که خداوند متعال در آن جواب فطرت و خواسته درونی بشر را داده و وعده به تحقق آن داده است و خداوند هرگز خلف وعده نمی‌کند. نوشته شده توسط ۳۷۹____ادامه دارد