یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ | Sunday 28 May 2023

شانزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان استان کرمان که پنجشنبه کار خود را در شهرستان انار آغاز کرده بود امروز جمعه پایان یافت و برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش ” انارما ” ؛ آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره قرآن استانی مدهامتان ۱۷ دی ماه در شهرستان انار برگزار و در پایان از ۲۹ نفر از شرکت کنندگان در رشته‌های قرائت، ترتیل، تقلیدی، اذان، حفظ جزء ۳۰ و حفظ کل قرآن کریم با حضور قاری بین المللی دکتر حامد شاکر نژاد تجلیل شد.

در این جشنواره شرکت کنندگان در بخش های اذان، قرائت تحقیق، قرائت تقلیدی، ترتیل بزرگسالان، ترتیل نوجوانان و حفظ ۳۰ جزء مسابقه دادند و برترین ها در این رشته ها تجلیل شدند.

شرکت کنندگان از شهرستان های انار، نرماشیر، کرمان، بافت، راور، شهربابک، رفسنجان و بم در این رویداد حائز رتبه های برتر شدند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان در این مراسم گفت: ۳۸۰ نفر در این جشنواره آثار خود را ارسال و شرکت کردند که پس از داوری ها ۱۲۰ نفر انتخاب شدند و در نهایت ۸۰ نفر در جشنواره حضوری استانی مدهامتان در شهرستان انار راه یافتند.

عکس: یعقوبی

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی